SŁOWA MOCY  💪

Otaczaj dziecko słowami, które dadzą mu siłę i pewność siebie.

Maluch w wieku 1-6 lat powinien je słyszeć codziennie

neurony szaleja slowa mocy rozwoj malego dziecka
slowa mocy neurony szaleja newsletter
newsletter neurony szaleja

Neuronauka potwierdza, że słowa mocy budują zdrowy i silny mózg dziecka

Dostęp do SŁÓW MOCY w formacie PDF  natychmiast po zapisie

>2500 rodziców już wie jak mądrze chwalić swoje dziecko

Co zyskasz pobierając Słowa Mocy?

Nauczysz się wspierasz rozwój inteligencji emocjonalnej dziecka. Pobierasz gotową listę do druku. Zaczniesz ją stosować już dzisiaj!

Nauczysz się mądrze chwalić dziecko bez wkuwania zdań na pamięć. Dziecko poczuje, że jest widziane, słyszane i docenione. Dzięki Twoim słowom!

Zbudujesz trwałą i piękną więź z dzieckiem. Budowanie silnych relacji z dzieckiem zaczyna się od słów. Nie strać tej okazji!

Autorka Słów Mocy

Cześć! Nazywam się Paulina Sapoń.

Jestem mamą dwójki przedszkolaków, twórczynią marki Neurony Szaleją, absolwentką neurodydaktyki, trenerką zdolności poznawczych (uwagi, pamięci, kreatywności), miłośniczką nieskoszonej trawy, rozgwieżdżonego nieba i rodzicielstwa w rytmie SLOW.

Pomagam rodzicom zwolnić, żeby zdążyli usłyszeć, zauważyć i docenić swoje dzieci i dzięki temu budować z nimi więź, z której będą dumni całe życie.

Prowadzę webinary, szkolenia i program mentoringowy Slow Parenting Academy, Klub online Slow, piszę e-booki, spotykam się z młodymi rodzicami na wykładach w Klubach dla Rodziców.

Jestem z Tobą od niedawna i czuję, że znalazłam swoje miejsce w sieci. Nie mogę się doczekać aż wszystkiego się od Ciebie dowiem.

Marta

Jestem wdzięczna za Twój wkład, bo uczę się wielu rzeczy. Przypomniałaś mi o tym, co jest dla mnie ważne, jakim rodzicem chciałam być. Z twoich treści wynoszę wiele, również dla samej siebie.

Deliena

Zacznij korzystać ze SŁÓW MOCY już dzisiaj. Pobierz je bezpłatnie tutaj 👇👇👇