Gratuluję!

Zapisałaś się na listę VIP BEZPŁATNEGO szkolenia Odkryj 5 sekretów rodzicielstwa w rytmie SLOW i odzyskaj radość z macierzyństwa!

Image

Nie zamykaj tej strony, bo możesz już teraz dowiedzieć się jak skutecznie i najprościej wspierać rozwój mózgu dziecka. To oferta jednorazowa!

Icon
Cena dla Ciebie to 37 zł zamiast 147 zł

TOP10 wskazówek, które potwierdza neuronauka!

Szkolenie Co wspiera genialny umysł dziecka?

Image

Poznaj 10 najlepszych i nieoczywistych (!) metod wspierania rozwoju mózgu dziecka, które potwierdza neuronauka!

Icon
Dni
Godzin
Minut
Sekund

TA OFERTA ZNIKA ZA...

Kupuję TOP10 -75% taniej
Ponad 460 rodziców już korzysta z tej wiedzy!

Szkolenie o 10 sposobach, jak wspierać rozwój mózgu swojego dziecka, niesamowicie dużo mi dało! Przede wszystkim uporządkowania – wiem, co istotnie jest ważne, i nie odczuwam już wyrzutów sumienia jako mama. To taka „esencja” podstaw neuronauki w kontekście tego, jak się rozwija mózg naszych dzieci i o co warto zadbać w tych pierwszych, szczególnych latach życia.


Polecam w 100% jedyne co, to żałuję, że nie odkryłam Pauliny wcześniej 😉

Justyna Stańska, mama dwójki chłopców 5,5 oraz 4 lata rekomenduje webinar TOP10 najlepszych metod wspierania rozwoju mózgu

1,5h webinar

Co wspiera genialny umysł dziecka? TOP10 nieoczywistych metod, które potwierdza neuronauka. Nagranie wideo, .mp3, PREZENTACJA

BONUS 1

Webinar "Zabawa, że aż neurony szaleją!".

Dziesiątki zabaw, które wprowadzisz w Waszą codzienność!

BONUS 2

Gotowy do druku plik "Rozmowa z dzieckiem w 5 krokach". Metoda została opracowana w Center on the Developing Child w Harvard University ("Serve and Return")

IconIconIcon

CO?

DLACZEGO?

CO MOŻESZ ZROBIĆ?

IconIconIcon

Omawiam TOP10 według schematu: Co pomaga w rozwoju dziecka? Dlaczego pomaga - co neuroanuka o tym mówi? oraz Co możesz zrobić? - podaję gotowe rozwiązania jak wykorzystać daną metodę w codziennym życiu!

Dlaczego warto się uczyć ode mnie?

Dostarczę Ci aktualną wiedzę o działaniu mózgu dziecka, jestem neuroedukatorką i trenerką zdolności poznawczych (pamięć, uwaga, kreatywność).


Przygotowuję materiały łatwe w odbiorze, nie musisz przekopywać się przez cały internet, żeby znaleźć najlepsze wskazówki dotyczące budowania zdrowych nawyków ekranowych. Ja się tym zajmę!

Jestem mamą dwójki przedszkolaków i doświadcza, tego, że wiedza o tym jak działa mózg dziecka, daje ogromne poczucie spełnienia i pewności siebie w roli rodzica.

IconIconIcon
Dni
Godzin
Minut
Sekund
Kupuję TOP10 -75% taniej