Image

Drzwi do SPA zamykają się za:

Dni
Godzin
Minut
Sekund
Dołączam TERAZ

Slow Parenting Academy

Stwórz dziecku najlepsze warunki rozwoju, odzyskaj przestrzeń na własne potrzeby i zacznij cieszyć się rodzicielstwem w rytmie slow.

GRUPOWY PROGRAM MENTORINGOWY

dla mam dzieci w wieku 1-5 lat

DOKŁADNIE TEGO POTRZEBUJĘ

Czy masz czasem wrażenie, że spełnienie w macierzyństwie nie jest dla Ciebie?

W końcu teraz Twoja codzienność to:

😟 Przytłaczający brak czasu dla siebie i skrajne zmęczenie

Nie pamiętasz, kiedy ostatni raz robiłaś coś tylko dla siebie. Zero chwili w samotności, zero pasji, zero energii do działania… Trudno Ci jest znaleźć czas na odpoczynek i własne potrzeby. Czujesz, że wyczerpałaś już wszelkie zasoby na zamartwianie się i stres!

🥵 Narastająca frustracja, życie w chaosie i permanentnym spóźnieniu

Masz poczucie, że żyjesz w wiecznym niedoczasie: dom-żłobek/przedszkole-praca-żłobek/przedszkole-dom. Próbujesz walczyć o własną równowagę psychiczną, a przy tym znaleźć wystarczającą przestrzeń na macierzyństwo. Nie pomagają kipiące emocje Twojego dziecka, które wystawiają Cię na najcięższą próbę!

😵 Natłok wiedzy, presja i poczucie winy

Czujesz przytłoczenie nadmiarem rzeczy i obowiązków. Do tego dochodzą: presja społeczna, by być “idealną matką” oraz przygniatający ciężar odpowiedzialności, którym nie masz się z kim podzielić. Masz poczucie, że COŚ Ci ciągle ucieka. Że można lepiej wychowywać dziecko. Być lepszym rodzicem…

Nie pomagają...

❌“Złote” rady od otoczenia, o które nigdy nie prosiłaś

Rodzina i znajomi, którzy LEPIEJ wiedzą, jak wychowywać Twoje dzieci. Teściowa i “ulubiona” sąsiadka, które ochoczo wytykają Ci błędy (bo za ich czasów przecież było inaczej!).

Musisz więcej, szybciej, lepiej. Koniecznie zapisz dziecko na angielski, karate, zajęcia sensoryczne i grę na pianinie. Inaczej jesteś leniwą matką i zaniedbujesz własne dzieci!

❌Niezdrowa pogoń za rozwojem nakręcana przez social media i inne mamy

❌ Nadmiar informacji i sprzecznych porad dotyczących rodzicielstwa

Rozwijaj niezwykły potencjał swojego dziecka, ale i pamiętaj o sobie. Zostań w domu z dziećmi, bo Cię potrzebują, ale i pracuj, bo musisz być niezależna!

❌ Natłok obowiązków i brak wsparcia ze strony bliskich

Cały dom na Twojej głowie: pranie, sprzątanie, gotowanie, zakupy. Do tego praca, opieka nad dziećmi, niekończąca się lista zadań do odhaczenia. Dzień Świstaka, który jutro zaczyna się od nowa!

Tymczasem Ty chcesz tylko…

✔️ zwolnić tempo i zacząć cieszyć się życiem - domem, rodziną i latami, które tak szybko pędzą

✔️ skończyć z presją i poczuciem winy - być spełnioną mamą oraz kobietą

✔️ zapewnić dziecku najlepsze warunki rozwoju oraz szczęśliwe dzieciństwo

✔️ znaleźć czas dla siebie, swoich pasji i pracy zawodowej

✔️ czuć się doceniana, kochana i wspierana przez dzieci oraz partnera

Mam rację?

Doskonale to rozumiem. Kiedyś też byłam w tym miejscu!

Po trzech latach nieustannej opieki nad dziećmi byłam wykończona, niewyspana, płacząca z byle powodu, z wielkim żalem do świata i wielkimi marzeniami dotyczącymi rozwijania nowej pasji, jaką była neuroedukacja.


W końcu poczułam, że doszłam do ściany. Uświadomiłam sobie, że jeśli nic z tym nie zrobię - najlepsze lata (moje i mojej rodziny) przepadną bezpowrotnie, a dzieci zapamiętają je jako wybuchową mieszankę stresu, nerwów i niepotrzebnego napięcia…


Po wielu miesiącach zrozumiałam, że żeby wyjść z błędnego koła narastającej frustracji i niezadowolenia, muszę zawalczyć o siebie, swoje marzenia i potrzeby, bo bez tego nie jestem w stanie zaspokoić marzeń i potrzeb moich dzieci.


Postanowiłam, że przestanę siebie zaniedbywać, odpocznę od domu, od rodziny. Znalazłam dla siebie miejsce, które dało mojej głowie wytchnienie. Cotygodniowe spotkania z dorosłymi ludźmi (bez rozmów o dzieciach) dały mi nowe pokłady energii.


Jednocześnie zawsze uważnie przyglądałam się naturalnemu rozwojowi moich dzieci:


❌ dodatkowe zajęcia powodowały dodatkowy stres (mój) i zmęczenie (dzieci)

❌ więcej ekranów powodowało dodatkowe awantury, złości i krzyki

❌ nadmiar bałaganu, zabawek i książek denerwował od samego wejścia do domu


I tak powoli, krok po kroku, odkrywałam ideę Slow Parentingu:


✅ Reorganizacja pokoju dziecięcego, sprzedaż książek, regularne wyrzucenie za małych, niepotrzebnych, zużytych ubrań pomogły mi lepiej poczuć się we własnych czterech ścianach.


✅ Wprowadzenie “slow time”, czyli czasu dedykowanego tylko na zabawę z dziećmi, spowodowały, że maluchy coraz częściej bawiły się samodzielnie (co za paradoks!)


✅ Codziennie wzmacniamy więź między nami dzięki wspólnym kolacjom bez ekranu i wspólnej radosnej zabawie. Wszystko łączy rozmowa.Dziś nie czuję wyrzutów sumienia, że robię za mało. Z wielką dumą obserwuję, jak moje wychowanie procentuje, a dzieci okazują sobie empatię, potrafią przepraszać i bawić się godzinami samodzielnie.

I Ty też możesz to osiągnąć!

Jeśli nie chcesz (lub wiesz, że to nie służy Twojej rodzinie), wcale nie musisz:

❌ zapisywać dziecka na kolejne zajęcia dodatkowe, wypełniając po brzegi jego (i swój) kalendarz, bo właśnie się dowiedziałaś (z rolki na Insta), że dziecku to pomoże w rozwoju


❌ co rusz kupować nowe zabawki w nadziei, że tym razem złapiesz uwagę malca na dłużej i zyskasz chwilę oddechu


❌ puszczać dziecku bajki tylko po to, by się uspokoiło lub spędziło chwilę “w skupieniu”


❌ poświęcać się rodzinie bez reszty, spychając własne potrzeby, plany i marzenia na dalszy plan “gdy dzieci już podrosną”

To, czego TAK NAPRAWDĘ potrzebujesz do szczęśliwego i spełnionego macierzyństwa TU i TERAZ to NIE kolejne rewolucyjne metody wychowania, więcej zajęć dla dziecka, więcej zabawek czy kuszące instaporady na superkreatywne zabawy, które pochłaniają całą Twoją energię!

To proste, FUNDAMENTALNE sprawy, o których często zapominamy - właśnie dlatego, że są banalne!

✅ Zadbanie o siebie i swoje potrzeby

✅ Wsparcie innych mam - indywidualne i grupowe

✅ Mniejsza ilości wyborów, większa przewidywalność

✅ Mniej pogoni za rozwojem, więcej luzu i odpoczynku

✅ Dobry plan bazujący na prostych działaniach dających spektakularne efekty

Icon

Zaskoczona?

Zobacz co mówią Uczestniczki 1 edycji SPA

Katarzyna, mama trzylatka

Paulina, mama dwóch dziewczynek: 1 i 4,5 roku

Jeśli chodzi o naszą współpracę, to było coś czego potrzebowałam, żeby mieć pretekst i motywację, do zatrzymania i przyjrzenia się pewnym sprawom, problemom związanych z macierzyństwem, współrodzicielstwem, potrzebach moich i mojej rodziny, no i poświęcenie temu mojej uwagi dłużej niż tzw. międzyczasie. To wszystko przy wsparciu osób, wiedzy naukowej i ogromnej ilości materiałów :)

“Co Twoje dzieci powiedzą o Tobie za 26 lat? Co będą wspominać z dzieciństwa? Te pytania skłoniły mnie do wielu przemyśleń. Nasza mamowa poprzeczka jest zawieszona bardzo wysoko, ciągle obserwujemy profile specjalistów z różnych dziedzin próbując "nie zepsuć" naszych dzieci. SPA pomaga się zatrzymać, skupić na tym co istotne i powoli małymi krokami, budować tożsamość rodzica, którym chcemy być, w zgodzie ze sobą.

Przedstawiam Ci Slow Parenting Academy, czyli… SPA!

Image

SPA to 5-tygodniowy, grupowy program mentoringowy dla świadomych swojego potencjału mam dzieci w wieku 1-5 lat, które zakochały się w rodzicielstwie, ale czują się totalnie przeciążone obowiązkami, odczuwają przytłaczający brak czasu dla siebie oraz niepewność z każdą podejmowaną decyzją. Jednocześnie chcą stworzyć dziecku najlepsze warunki rozwoju i z dumą obserwować, jak dziecko odkrywa świat.

W SPA czeka na Ciebie coś więcej niż relaks duszy i ciała. Czeka na Ciebie odpoczynek, utulenie, zrozumienie, gotowe i sprawdzone rozwiązania na prostsze rodzicielstwo w rytmie SLOW.

100% praktyki, wsparcie mentorki, narzędzia ułatwiające zwyczajną codzienność, proste rozwiązania, aby skutecznie zwolnić i przestać potykać się o własną ambicję.

Wszystko to, czego potrzebujesz

(a potrzebujesz NAPRAWDĘ niewiele! 🙂), by cieszyć się spokojnym i radosnym rodzicielstwem - bez narastającej frustracji, ciągłego pokrzykiwania na dzieci i skrajnego zmęczenia.

ImageImageImage

Jak wygląda życie, gdy wprowadzisz do niego Slow Parenting?

Czujesz się mniej przytłoczona i zmęczona, a bardziej zorganizowana i wypoczęta. Masz chęci do działania. Dbasz o siebie: więcej śpisz i odpoczywasz.

Masz więcej czasu dla siebie. Realizujesz własne potrzeby oraz pasje. Spełniasz się zawodowo. Jesteś szczęśliwą mamą oraz kobietą.

Czujesz się silna i pewna siebie jako rodzic. Umiesz radzić sobie z presją otoczenia. Ufasz własnym wyborom, bo wiesz, że podejmujesz najlepsze decyzje rodzicielskie.

ImageImageImage

Masz lepsze relacje z dziećmi. Zapewniasz im harmonijny rozwój, a także spokojne i autentyczne dzieciństwo, które pozostanie w ich pamięci na długie lata.

Dzielisz się obowiązkami z partnerem, który chętniej włącza się w życie rodzinne. Czujesz się kochana, doceniana i wspierana. Masz lepsze relacje z rodziną oraz przyjaciółmi, którzy Cię wspierają.

ImageImage

A jak grupowy program SPA Ci w tym pomoże?

Dowiesz się, jak zadbać o siebie i swój relaks, wprowadzić do życia więcej uważności i skupienia na tym, co ważne. Poznasz skuteczne metody, dzięki którym odpoczniesz, odzyskasz siły i energię do działania.

Otrzymasz wsparcie w radzeniu sobie z codziennymi wyzwaniami od mentorki i innych mam, które przechodzą przez podobne wyzwania co Ty. W końcu poczujesz się wysłuchana i zrozumiana.

Otrzymasz konkretne wskazówki dotyczące pozbywania się nadmiaru rzeczy. Odgracisz pokój dziecięcy, dzięki czemu Twoje dziecko zacznie bawić się znacznie dłużej i w skupieniu.

IconIconIcon
Icon

Wprowadzisz do swojej codzienności proste zabawy, dzięki którym wzmocnisz uwagę, pamięć i kreatywność dziecka. Wykorzystasz różnorodną zabawę, aby maksymalnie wspierać jego rozwój.

Icon

Poznasz sposoby na radzenie sobie z trudnymi zachowaniami dzieci. Nauczysz się stawiać granice dziecku. Wprowadzisz na stałe zdrowe nawyki ekranowe. Ułożysz rytm dnia, który wspiera emocjonalnie Ciebie i dziecko.

Co właściwie składa się na Slow Parenting Academy?

5 modułów kursowych do przerobienia w każdym tygodniu

Z dożywotnim dostępem, różnorodnymi materiałami (pliki do druku, pomysły na zabawy, plan dnia bez ekranu i wiele więcej!), dzięki którym szybciej przyswoisz zdobytą wiedzę.

#1 Umysł i serce rodzica

Wskocz do strefy rodzicielskiego komfortu, zyskaj pewność siebie w roli rodzica i zacznij mówić o sobie: "Jestem najlepszą mamą świata!".

#2 Minimalizm w rodzicielstwie

Zacznij podróż do spokojniejszego rodzicielstwa od uporania się z nadmiarem rzeczy w domu. Odzyskaj przestrzeń i czas dla siebie.

#3 Rytm i rutyna

Wypracuj własny rytm wychowania. Wprowadź więcej przewidywalności w Waszym życiu, zapewnij dziecku radosne dzieciństwo, a sobie spokój ducha.

#4 Zabawa, która rozświetla umysł dziecka

#5 Zdrowe nawyki ekranowe

Wykorzystaj różnorodną zabawę i maksymalnie wspieraj rozwój swojego dziecka.

Wprowadź dziecko w świat wysokich technologii - powoli, bezpiecznie, bez stresu i ryzyka uzależnienia.

Podczas spotkań omówimy najważniejsze tematy z modułu udostępnionego w danym tygodniu. Odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości. Otrzymasz wsparcie innych mam, które cenią sobie podobne wartości do Twoich. Pochwalisz się swoimi odkryciami i sukcesami. A gdy nic nie wychodzi - otrzymasz wsparcie dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb. Z moją pomocą i z pomocą grupy z łatwością przejdziesz przez zadania, które dla Ciebie przygotowałam.

5 SPOTKAŃ ONLINE (po 60 minut każde)

W formie sesji Q&A na wygodnej platformie ZOOM

Efekt po spotkaniach grupowych?

✅ Motywacja do działania,

✅ uczucie ulgi, że nie jesteś sama,

✅ "ojojanie", gdy zajdzie taka potrzeba,

✅ możliwość wyplucia z siebie wszystkich złości i niepewności.

Image

“Spotkania na żywo były dla mnie naprawdę ważne! Dobrze jest wygadać się przed kimś. Dobrze jest mieć kogoś, kto nie ocenia, tylko słucha i widzi sytuację z innej perspektywy. Każde zdanie "ja też tak mam" i "u mnie jest/było podobnie" to jest taki kompres na ranę, która boli.”

Klaudia, mama trójki: 16 miesięcy, 3 i 5 lat

“Wielokrotnie nie miałam siły, żeby się wdzwonić, ale to robiłam i nigdy nie żałowałam. Wsparcie jakie dawała ta grupa, możliwość podzielenia się sukcesami i trudnościami jest nieoceniona. Chyba najważniejsze było dla mnie to, że nie jestem sama, że inne mamy (których wcześniej nie znałam) mają tak samo.”

Paulina, mama dwóch dziewczynek: 1 i 4,5 roku, absolwentka 1 edycji SPA

A do tego 5 BONUSÓW o łącznej wartości 1140,00 zł

E-booki, nagrania webinarów, łamigłówki, dzięki którym wyciągniesz ze SPA jeszcze więcej! Z natychmiastowym, dożywotnim dostępem.

Łamigłówki Mądrej Główki, czyli 50 zagadek edukacyjnych dla dzieci w wieku 3-6 lat

Rozwijają uwagę, pamięć i kreatywność

Ćwiczą logiczne myślenie

Trenują cierpliwość i samokontrolę

Budują silną więź pomiędzy rodzicem a dzieckiem

Stanowią najlepszy prezent dla rozwijającego się umysłu dziecka

IconIconIconIconIcon

Cena: 139 zł 0zł

BONUS 1 o wartości 139 zł

Nagranie webinaru Uwaga, pamięć, kreatywność. Jak w prosty sposób wzmocnić kompetencje przyszłości?

Dowiesz się, co neuronauka mówi o wzmacnianiu kompetencji przyszłości

IconIconIcon

Cena: 249 zł 0zł

Poznasz praktyczne i proste zabawy/aktywności, które naturalnie wpływają na inteligencję dziecka

Zaczniesz naturalnie wzmacniać uwagę, pamięć i kreatywność dziecka

BONUS 2 o wartości 249 zł

2 webinary o EMOCJACH

poznasz 10 wyzwalaczy złości i dowiesz się, jak sobie z nimi radzić

IconIconIcon

Cena: 498 zł 0zł

poznasz 7 kroków, jak poradzić sobie z emocjami dziecka

Dowiesz się jak skutecznie odmawiać dziecku (konkretne przykłady z życia wzięte) i wyznaczać granice

Webinar 1
Złość jako okazja do nauki empatii. Neuronauka na tropie emocji

Webinar 2
Jak wspierać rozwój emocjonalny dziecka?

BONUS 3 o wartości 498 zł

E-book Cisza w świecie dziecka i rodzica

3 praktyczne lekcje o ciszy, którą da się skutecznie zaprosić do domu

IconIconIcon

Cena: 129 zł 0zł

Strategia 4Z, czyli jak zrozumieć i wytrzymać moment, gdy dziecko wpadnie w szał

5 zabaw wyciszających, które na stałe zagoszczą w Twoim domu

BONUS 4 o wartości 129 zł

E-book Relaks, ale jak?

dowiesz się jak przeciwdziałać biochemii rozregulowania, czyli jak skutecznie się zrelaksować

IconIconIcon

Cena: 125 zł 0zł

poznasz źródła wsparcia organizmu, czyli konkretne składniki i aktywności, które wzmacniają organizm

dowiesz się dlaczego dziecko powinno odpocząć od CIEBIE i jak skutecznie to zorganizować

BONUS 5 o wartości 125 zł

Moduł 1 Umysł i serce rodzica lekkie jak nigdy dotąd

Wyeliminujesz szkodliwe przekonania, które co chwila szepczą Ci: wiesz za mało, jesteś zbyt leniwa, mogłabyś się bardziej postarać


Wytyczysz własną ścieżkę do spokojnego i radosnego rodzicielstwa, w którym czujesz się jak milionerka i Matka Roku


Nauczysz się doceniać wysiłek, który wkładasz codziennie w rodzicielstwo


Odkryjesz nawyki, które codziennie zakłócają Twoją radość i spokój - zidentyfikujesz, co Ci odbiera energię, a co ją wzmacnia.

Czego dokładnie nauczysz się w programie SPA?

Efekt po 1 tygodniu?: Twój odpoczynek stanie się dla Ciebie priorytetem. Wyjdziesz z błędnego kołowrotka nierealnych oczekiwań, które sama stawiasz przed sobą. Docenisz, jaką jesteś super mamą!

Image
Image

Moduł 2 Minimalizm w rodzicielstwie

Zmniejszysz ilość rzeczy w pokoju dziecka - schowasz je, uporządkujesz, oddasz lub wyrzucisz

Poznasz najlepsze i długowieczne zabawki oraz książki, które będą Wam służyć przez lata i wspierać rozwój Twojego dziecka na wielu poziomach

Poznasz najlepszą metodę na sprzedaż książek (nie będzie to OLX czy grupy na FB)

Przygotujesz dom tak, by wzmacniał samodzielność Twojego dziecka

Wykorzystasz reguły minimalizmu, by mieć czas i przestrzeń na życie, a nie sprzątanie

Efekt po 2 tygodniu? Odzyskasz przestrzeń oraz pieniądze, które leżą na Twoich półkach. Zapewnisz dziecku przestrzeń do długiej, samodzielnej zabawy, a sobie czas na odpoczynek i własne pasje. Przebywanie w domu stanie się dla Was czystą przyjemnością!

Moduł 3 Znajdź własny rytm wychowania

Efekt po 3 tygodniu? Wzmocnisz stabilizację i poczucie bezpieczeństwa wszystkich domowników - zwłaszcza dziecka, które znacznie lepiej współpracuje, gdy wie, co go czeka w kolejnym kroku. Realnie wpłyniesz na to, jaką Ciebie (i jaki dom) zapamięta w przyszłości Twoje dziecko!

Image

Wprowadzisz do domu więcej przewidywalności w postaci stałych punktów dnia - to jeden z najskuteczniejszych sposobów na uproszczenie życia Twojego i dziecka

Wypracujesz swój własny rytm dnia, który przyniesie Ci więcej spokoju i satysfakcji z rodzicielstwa

Wprowadzisz domowe rytuały, które zostaną w pamięci Twojego dziecka na całe życie

Opracujesz swój własny rytm poranny i wieczorny, dzięki którym wyjście z domu i pójście spać będzie naturalne jak wschód i zachód słońca

Image

Moduł 4 Zabawa, która rozświetla umysł dziecka, rozwija i sprawia czystą radość

Otrzymasz scenariusze zabaw, które urozmaicą Twój czas z dzieckiem, nawet gdy nie masz siły, chęci i pomysłów na zabawę

Poznasz Koło Zabaw, czyli moje autorskie zestawienie różnorodnych zabaw, które zapewnią Twojemu dziecku harmonijny rozwój

Efekt po 4 tygodniu?

Odkryjesz swoją osobowość zabawową, o którą świadomie zadbasz. Otrzymasz gotowe pomysły na zabawy i w końcu przestaniesz szukać zapisanych rolek na Instagramie. Oszczędzisz czas i nerwy, a zyskasz coś więcej: zachwycone dziecko i silną więź między Wami.

Odkryjesz zabawy i aktywności, w których ukryta jest moc wszechstronnego rozwoju.

Otrzymasz zbiór pomysłów na zabawy, które wzmacniają uwagę, pamięć i kreatywność dziecka

Moduł 5 Zdrowe nawyki ekranowe

Efekt po 5 tygodniu?

Wprowadzisz do swojego domu zdrowe nawyki ekranowe, które będą procentować przez wiele lat. Ekran nie stanie się zakazanym owocem, ani wrogiem #1. Będzie dla Waszej rodziny jednym ze źródeł rozrywki i zdobywania wiedzy o świecie.

Image

Przejmiesz kontrolę na ekranami i zapobiegniesz uzależnieniu dziecka od ekranów, przy okazji sama ograniczając czas spędzony przed ekranem

Wprowadzisz dziecko w świat wysokich technologii powoli, bezpiecznie i bez stresu.

Otrzymasz najbardziej aktualną wiedzę o wpływie ekranów na rozwój mózgu dziecka oraz najskuteczniejsze narzędzia do wyeliminowania nadmiaru animacji/życia online z Waszego życia

Dostarczę Ci narzędzia, pliki do druku, pomysły na zabawy, plan dnia bez ekranu.

5 spotkań na online na platformie ZOOM

Image

Podczas 60-minutowych spotkań omówię najważniejsze tematy z danego modułu udostępnionego w każdym tygodniu. Z moją pomocą i z pomocą grupy, z łatwością przejdziesz przez zadania, które dla Ciebie przygotowałam.

Odpowiem na Twoje pytania i wątpliwości.

Otrzymasz wsparcie innych mam, które cenią sobie podobne wartości do Twoich.

Pochwalisz się swoimi odkryciami i sukcesami. A gdy nic nie wychodzi - otrzymasz wsparcie dopasowane do Twoich aktualnych potrzeb.

Efekt po spotkaniach grupowych?

Motywacja do działania, uczucie ulgi, że nie jesteś sama, "ojojanie", gdy zajdzie taka potrzeba, możliwość wyplucia z siebie wszystkich złości i niepewności.

3 kroki do spokojnego i radosnego rodzicielstwa w rytmie slow!

Zobacz jak działa Program SPA:

W każdy poniedziałek o 07:00 otrzymujesz dostęp do jednego modułu - do przerobienia w danym tygodniu: z różnorodnymi materiałami (wideo, PDF, infografiki), dzięki którym szybciej przyswoisz zdobytą wiedzę.

Co kilka dni na Twojej skrzynce ląduje e-mail z informacją o aktualizacjach materiałów w przestrzeni kursowej i terminie kolejnych spotkań. Przez cały czas jesteśmy w stałym kontakcie.

Raz w tygodniu (ustalimy termin wspólnie) spotykamy się na żywo na sesji Q&A: omawiamy najważniejsze tematy z danego modułu. Ja odpowiadam na Twoje pytania i wątpliwości, Ty dzielisz się swoimi odkryciami, trudnościami lub sukcesami.

ImageImageImage

Nie wiesz, czy zdążysz przerobić materiały na czas? Spokojnie. Otrzymujesz je na zawsze - możesz więc wracać do nich, kiedy chcesz i jak często potrzebujesz.

Nie możesz być na żywo? Bez obaw! Wszystkie sesje Q&A są nagrywane, a Ty otrzymujesz do nich dożywotni dostęp. Możesz więc nadrobić je w dowolnym miejscu oraz czasie.

Agenda, czyli zabiegi w SPA, na które zasługują Twój umysł, serce i dusza.

1

2

3

5

Tydzień 1 (27 maja - 02 czerwca) UMYSŁ I SERCE RODZICA LEKKIE JAK NIGDY DOTĄD

Tydzień 2 (3-9 czerwca) MINIMALIZM W RODZICIELSTWIE. NADMIAR JUŻ NIGDY NIE ZABIERZE CI RADOŚCI PRZEBYWANIA W DOMU

Tydzień 3 (10-16 czerwca) WŁASNY RYTM WYCHOWANIA, CZYLI RODZICIELSTWO UTKANE Z MILIONA MAGICZNYCH WSPOMNIEŃ

Tydzień 4 (17-23 czerwca) ZABAWA, KTÓRA ROZŚWIETLA UMYSŁ DZIECKA, WYCHOWUJE I SPRAWIA OGROMNĄ RADOŚĆ RODZICOM (tak - rodzicom!)

Tydzień 5 (24-30 czerwca) ZDROWE NAWYKI EKRANOWE, DZIĘKI KTÓRYM OGLĄDANIE BĘDZIE PRZYJEMNOŚCIĄ, A NIE KOSZMARNĄ WALKĄ O DOSTĘP DO EKRANU

4

Kto zaprasza Cię do SPA i przeprowadzi wszystkie zabiegi w ciągu 5 tygodni?

Cześć! Nazywam się Paulina Sapoń i w swoim życiu pełnię wiele ról. Jestem mamą dwójki przedszkolaków, żoną, twórczynią marki Neurony Szaleją, neuroedukatorką, trenerką zdolności poznawczych (pamięci, uwagi, twórczości), miłośniczką nieskoszonej trawy, rozgwieżdżonego nieba i rodzicielstwa w rytmie SLOW.


Rolę edukatorki, mentorki, organizatorki i kreatorki własnego życia mam we krwi.


Na co dzień uczę zabieganych rodziców dzieci w wieku 1-5 lat, jak zapewnić ich pociechom spokojne i autentyczne dzieciństwo, przy okazji dbając o ich własny dobrostan.


W roli mamy czuję się jak milionerka, jak Matka Roku. Jestem najlepszą mamą dla swoich dzieci (bo innej nie mają ;)). I ta myśl pozwala mi czerpać z rodzicielstwa pełnymi garściami.


Slow Parenting jest podstawą mojego własnego rytmu wychowania. Przez ostatnie lata wybieram dla siebie i swoich dzieci, to co służy nam najlepiej.


Dzięki zdobywaniu wiedzy o działaniu mózgu i własnemu doświadczeniu wiem, jak wychowywać w duchu prostoty, jak dbać o siebie, żeby nie zwariować i jak nie dać się wkręcić w pogoń za rozwojem.


I Ciebie też mogę tego nauczyć! Bo Ty już jesteś NAJLEPSZĄ MAMĄ świata dla swoich dzieci. Czas, byś w to uwierzyła, odpuściła to, co odbiera Ci energię i skupiła się na tym, co dmucha w Twoje skrzydła. Na spokojnie. Ze wsparciem moim i innych mam.

“Paulina ma ogromną wiedzę, ale to nie jest wiedza tylko teoretyczna. Sama jest mamą i przeszła drogę odkrywania siebie w macierzyństwie.”

Paulina, mama dwóch dziewczynek, absolwentka 1 edycji SPA

“Paulina jest niesamowicie otwartą osobą, która doskonale potrafi słuchać. Potrafi poklepać po ramieniu, zainspirować i dostrzec wiele szczegółów, które innym umykają. Niech Cię nie zwiedzie ten uśmiech na twarzy! To nie jest kolejna osoba bombardująca miłością i radością. To jest kobieta, która stoi na ziemi i cieszy się kwiatkami, które ma pod stopami. I pokaże Ci jak je odnaleźć.”

Klaudia, mama trójki,

absolwentka 1 edycji SPA

Zobacz, jak SPA zmieniło życie mam, które wzięły udział w 1 edycji Programu:

"SPA to dobre miejsce kiedy potrzebujesz nadać odpowiedni kierunek rodzicielstwu, poukładać i nadać własny rytm wychowania, rytm dla siebie oraz dla bliskich, poddać się powolnemu procesowi oczekiwanych zmian, odpowiedzieć sobie na wiele ważnych pytań związanych z rodzicielstwem, ale też na te dotyczące własnych potrzeb i pragnień od życia, a to wszystko przy wsparciu merytorycznym, naukowym oraz innych osób mierzących się z podobnymi rozterkami. Warunek jest jeden... samo się nie zrobi i trzeba podjąć działanie.... krokami w rytmie SLOW :)."

Katarzyna, mama trzylatka, absolwentka 1 edycji SPA

“SPA było dla mnie bardzo inspirującym miejscem. Za każdym razem, gdy ktoś dzielił się swoim małym zwycięstwem wewnętrznie rosłam - często nie potrafiłam zauważyć, że mnie te małe zwycięstwa też się przytrafiają! Myślę, że każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Jedni wskazówki jak pozbyć się nadmiaru zabawek albo przestać scrollować Instagrama, inni zastrzyk do tego, by zacząć się ruszać lub uporządkować swoje myślenie.”

Klaudia, mama trójki,

absolwentka 1 edycji SPA

“SPA to taka bezpieczna przystań, w której możesz się rozgościć ze swoim bagażem rodzicielskich (i nie tylko) doświadczeń i spróbować poukładać wszystko od nowa, bez pośpiechu, w swoim tempie.”

Paulina, mama dwóch dziewczynek, absolwentka 1 edycji SPA

SPA nie jest dla Ciebie, jeśli:

Jesteś spełniona w macierzyństwie: potrafisz bez problemu znaleźć czas dla siebie, czujesz się pewnie w roli rodzica, działasz z lekkością

SPA jest dla Ciebie, jeśli:

✔️ Jesteś totalnie przeciążona obowiązkami rodzica: odczuwasz przytłaczający brak czasu dla siebie, skrajne zmęczenie i niepewność z każdą podejmowaną decyzją

Liczysz, że otrzymasz gotową instrukcję obsługi dziecka, magiczną pigułkę, po której Twoje dzieci zaczną chodzić jak w zegarku, a Ty nie kiwniesz przy nich palcem

Masz głębokie przekonanie, że macierzyństwo musi być okute cierpieniem i wymaga od Ciebie bezgranicznego poświęcenia na rzecz dzieci - nawet kosztem własnego zdrowia i samopoczucia

✔️ Chcesz nauczyć się prostych działań, które zapewnią Twojemu dziecku najlepsze warunki rozwoju, a Tobie spokojne i spełnione macierzyństwo

✔️ Nie chcesz identyfikować się tylko z rolą mamy, chcesz w końcu zacząć robić coś dla siebie, przestać odkładać siebie i swoje potrzeby na później

✔️ Masz już dość samotności w rodzicielstwie, radzenia sobie z milionem wyzwań, jesteś otwarta na wsparcie rówieśnicze i wsparcie mentorki

✔️ Jesteś gotowa zaangażować się w program: działać w grupie, wykonywać proste ćwiczenia, dzielić się wątpliwościami, bo rozumiesz, że praca zespołowa daje najlepsze efekty

✔️ Jesteś gotowa przestać oddawać swój cenny czas platformom społecznościowym i pożegnać się milionem inspiracji dostępnych za darmo, bo już wiesz, że nałogowe przeglądanie Instagrama przynosi więcej strat niż pożytku

Oczekujesz od dzieci/partnera/mamy, że to w pierwszej kolejności oni się zmienią i pomogą Ci ogarnąć cały ten bajzel (w przypadku partnera/męża/narzeczonego nie ma mowy o "pomaganiu", wspólny dom to i wspólne obowiązki, pomóc to Ci może niania albo sprzątaczka)

Jesteś typem “podglądaczki” - nie chcesz aktywnie uczestniczyć w programie, dzielić się swoimi przemyśleniami, a przede wszystkim DZIAŁAĆ w grupie i wprowadzać proponowane zmiany w życie

Nie przemawia do Ciebie idea slow parentingu: wolisz działać w chaosie, inspirować się milionami treści dostępnymi za darmo, które ostatecznie powodują, że czujesz się przygnębiająco niewydolna w życiu, pracy i rodzicielstwie

Paulina, ale ja wdrażałam w życie już mnóstwo porad o wychowywaniu dzieci i nic! A poza tym nie mam czasu i sił na przyswajanie kolejnych dawek wiedzy…

Być może do tej pory szukałaś inspiracji i sposobów na poradzenie sobie z trudami macierzyństwa w wielu miejscach:

 • książki i artykuły o wychowaniu dzieci
 • podcasty i filmy w tej tematyce
 • dedykowane aplikacje i strony internetowe
 • fora internetowe, grupy facebookowe dla mam, grupy wsparcia
 • profile ekspertów od wychowania dzieci w mediach społecznościowych

Dlaczego nic z tego nie pomogło na dłuższą metę i skąd pewność, że tym razem będzie inaczej?

Bo w dążeniu do szczęśliwego i spełnionego macierzyństwa nie chodzi o to, żeby łapać się strzępków wiedzy, którą wyrywkowo pozyskujesz z różnych źródeł...


I o ile na późniejszym etapie stopniowe uzupełnianie wiedzy ma sens (pod warunkiem, że zdobywasz ją z pewnego i zaufanego miejsca!), to na początku musisz zacząć od solidnego kroku wstecz i zadbania o PODSTAWY, bez których… nie ruszysz dalej!

 • Zrozumieć, jakie przekonania blokują Cię przed spełnionym macierzyństwem (i zaopiekować się nimi).
 • Wyeliminować kluczowe błędy, które sprawiają, że cały Twój trud rodzicielski idzie na marne.
 • Wprowadzić proste zmiany, dzięki którym maksymalnie wzmocnisz siebie w roli rodzica oraz odzyskasz zaufanie do siebie i swoich wyborów.
 • Stworzyć dobry plan bazujący na nieskomplikowanych działaniach, które nie wymagają dużych nakładów Twojego czasu, a dają spektakularne efekty.

I tego właśnie uczę w SPA.


Ogromny plus tego programu jest też taki, że NIE bazuje on na suchej teorii i tyle.


W SPA poznasz inne mamy, które przechodzą przez podobne wyzwania co Ty, zbudujesz z nimi silne relacje, zyskasz mnóstwo wsparcia i zrozumienia, a także przestrzeni, by w bezpiecznej atmosferze podzielić się swoimi troskami i obawami.


A to jest coś bezcennego!

Skończ z rodzicielską niepewnością i poczuj się jak najlepsza mama świata!

Wybierz plan, który najbardziej Ci odpowiada i dołącz do SPA teraz:

5 TYGODNIOWY PROGRAM SPA
+ wsparcie mentorki podczas 5 spotkań na żywo

VIP - NAJLEPSZA OFERTA

2997

947

 • 5 modułów podzielonych na lekcje (w wersji wideo, audio i plików PDF do pobrania, praktyczne ćwiczenia, gotowe rozwiązania) - o wartości: 997
 • 5 spotkań online na żywo, 60 min. sesji Q&A - o wartości 860 zł
 • zamknięta i moderowana grupa na FB oraz w aplikacji Messenger
 • BONUS 1 - Zagadki dla dzieci Łamigłówki Mądrej Główki
 • BONUS 2 - webinar Uwaga, Pamięć, Twórczość. Jak wspierać rozwój kompetencji przyszłości?
 • BONUS 3 - 2 webinary Neuronauka na tropie emocji i Jak wspierać rozwój emocjonalny dziecka?
 • BONUS 4 - e-book Cisza w świecie dziecka i rodzica
 • BONUS 5 - e-book Relaks, ale jak?
 • 5 bonusów o wartości 1140 zł!
 • Zabiegi w SPA prowadzi doświadczona mentorka rodziców, neuroedukatorka, trenerka zdolności poznawczych Paulina Sapoń

PLN

Dołączam do Programu w wersji VIP

PREMIUM - do samodzielnej pracy

5 TYGODNIOWY PROGRAM SPA

2137

547

PLN

 • 5 modułów podzielonych na lekcje (w wersji wideo, audio i plików PDF do pobrania, praktyczne ćwiczenia, gotowe rozwiązania) - o wartości: 997
 • 5 spotkań online na żywo, 60 min. sesji Q&A - o wartości 860 zł
 • zamknięta i moderowana grupa na FB oraz w aplikacji Messenger
 • BONUS 1 - Zagadki dla dzieci Łamigłówki Mądrej Główki
 • BONUS 2 - webinar Uwaga, Pamięć, Twórczość. Jak wspierać rozwój kompetencji przyszłości?
 • BONUS 3 - 2 webinary Neuronauka na tropie emocji i Jak wspierać rozwój emocjonalny dziecka?
 • BONUS 4 - e-book Cisza w świecie dziecka i rodzica
 • BONUS 5 - e-book Relaks, ale jak?
 • 5 bonusów o wartości 1140 zł!
 • Zabiegi w SPA prowadzi doświadczona mentorka rodziców, neuroedukatorka, trenerka zdolności poznawczych Paulina Sapoń

Kurs do samodzielnej pracy ze wsparciem mailowym oraz na dedykowanej, zamkniętej grupie FB

Wsparcie indywidualne podczas 5 spotkań na żywo, podczas wymiany wiadomości e-mail, na dedykownej grupie FB oraz w aplikacji Messenger

Dołączam do Programu w wersji Premium
Image

Masz możliwość rozłożenia na raty przy pomocy systemu PayPo (zarówno w Przelewy24 i Tpay)

ImageImage

Dołącz bez żadnego ryzyka

100% gwarancji, że pokochasz rodzicielstwo w rytmie SLOW!

Jestem pewna, że Slow Parenting Academy to program, który całkowicie odmieni Twoje podejście do macierzyństwa i pomoże Ci wykrzesać w sobie energię do zmian, na których zyska cała Twoja rodzina.

Rozumiem jednak, że Ty możesz nie mieć tej pewności. 🙂

Image

Być może w Twojej głowie pojawiają się teraz takie lub podobne myśli:

 • Ale skąd mam mieć pewność, że to zadziała?
 • A co jeśli ta inwestycja mi się nie zwróci?
 • A co jeśli nie znajdę czasu, żeby aktywnie uczestniczyć w spotkaniach?Jak szybko zobaczę pierwsze efekty?
 • Czy to na pewno ma sens?

Dlatego przygotowałam dla Ciebie gwarancję satysfakcji. Jeżeli w ciągu 14 dni od daty zakupu stwierdzisz, że wiedza i narzędzia, które zdobyłaś dzięki programowi, nie pomogą Ci w lepszym i bardziej spełnionym rodzicielstwie, zwrócę Ci 100% kwoty, którą zainwestowałaś.


Wszystko, co musisz zrobić, to napisać do mnie na maila paulina@neuronyszaleja.pl przed upływem 14 dni od zakupu. Nie musisz nic uzasadniać!


Zero ryzyka, że na tym stracisz.

Twoje komentarze są pozytywne i budujące. Ty naprawdę poświęcasz danej osobie uwagę, dostrzegasz potencjał, dasz ogromnego kopa motywacyjnego. Ja po takim komentarzu czuję się mega usatysfakcjonowana "O ktoś widzi we mnie więcej niż ja sama, w dodatku podparł, to merytorycznie i naukowo, poświęciła mi czas i napisała coś więcej niż "jesteś super" :) Nigdy nie pozostawisz pytania, bez odpowiedzi, co mi się podobało. Dla mnie, to jest forma zaopiekowania kursantem :)

Katarzyna, mama trzylatka, absolwentka 1 edycji SPA

To nieprawda, że musisz przechodzić przez trudy macierzyństwa w samotności!

❌ To nieprawda, że nie wolno Ci się przyznać, że czasem jest Ci ciężko i zwyczajnie nie dajesz rady.
❌ To nieprawda, że jako mama powinnaś polegać tylko na sobie i własnej intuicji.
❌ To nieprawda, że nie możesz szukać wsparcia ani rad od kogoś, kto był (lub jest) w tym samym miejscu co Ty teraz.

Prawda jest taka, że Twoje umiejętności rodzicielskie rozwijają się wraz z rozwojem Twojego dziecka. I Ty jako mama możesz się tego nauczyć.

Pytanie tylko, czy zrobisz to samodzielnie: metodą prób i błędów, okrężną, czasem bardzo wyboistą drogą, czy zaczniesz zmierzać prosto do celu przy wsparciu doświadczonej mentorki, która podpowie, co trzeba (i kiedy trzeba), da Ci kopa do działania (kiedy trzeba) lub otrze łzy bezsilności (kiedy trzeba)

Podsumujmy, co dostajesz w Grupowym Programie Mentoringowym SPA:

5 modułów kursowych do przerobienia w każdym tygodniu

Image

Z dożywotnim dostępem, różnorodnymi materiałami (wideo, PDF, infografikami), dzięki którym szybciej przyswoisz zdobytą wiedzę.

o wartości 997 zł

W formie sesji Q&A na wygodnej platformie ZOOM + wsparcie 24h/dobę w zamkniętej grupie FB i w aplikacji Messenger

o wartości 860 zł

5 spotkań online (po 60 minut każde)

Image

o wartości 1140 zł

E-booki o ciszy i relaksie, webinary o emocjach i trenowaniu pamięci, uwagi, twórczości, łamigłówki dla dzieci

5 bonusów

Image

Ok, postawmy sprawę jasno. Masz dwie opcje:

#1 😬

Możesz nadal mierzyć się z trudami macierzyństwa w pojedynkę: tkwić w poczuciu winy, niepewności i niepokoju, które odbierają CI całą radość z bycia rodzicem. Możesz obwiniać dziecko, partnera, mamę - cały świat za to, że nie masz chwili dla siebie i już dawno pogrzebałaś własne plany i marzenia. Możesz przeżyć najlepsze lata (swoje i dziecka) w nerwach, stresie i narastającej frustracji, które udzielają się całej Twojej rodzinie…

#2 🤩

✔️ Możesz też zacząć wdrażać slow parenting, odzyskać energię do życia (i działania), poczuć się w roli mamy jak milionerka i Matka Roku. Możesz dbać o harmonijny rozwój swojego dziecka bez poczucia winy, zaniedbywania siebie i swoich potrzeb. Możesz realizować własne pasje, spełniać się zawodowo, a przy tym budować głęboką więź z dzieckiem, zapewniając mu spokojne i autentyczne dzieciństwo, które zapamięta na długie lata.

Co wybierasz?

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy startuje program SPA?

Druga edycja SPA rusza już 27 maja. Wtedy też na platformie pojawi się pierwszy moduł kursowy. Kolejne moduły będę dodawać systematycznie - w każdy kolejny poniedziałek.

Program trwa 5 tygodni i kończy się 30 czerwca.

Jak długo trwa program SPA?

Spotkania na żywo odbywają się na bezpłatnej platformie ZOOM. Link do nich otrzymasz ode mnie drogą mailową. Daty i godziny ustalimy wspólnie, tak aby jak najwięcej Dziewczyn mogło wziąć udział w sesji na żywo (wiem, że to przyniesie Ci najlepsze efekty)

Kiedy i gdzie odbywają się spotkania na żywo?

Od razu po zakupie otrzymasz maila z dostępem do Twojego indywidualnego konta na dedykowanej platformie kursowej. Tam pojawią się wszystkie lekcje z danego modułu, dodatkowe ćwiczenia oraz materiały specjalne (w tym bonusy).

Gdzie znajdę wszystkie materiały z programu SPA?

Na jak długo otrzymam dostęp do materiałów?

Dostęp do wszystkich modułów i materiałów dodatkowych otrzymujesz na tak długo, jak długo istnieje marka Neurony Szaleją. Dodatkowo wszystkie e-booki, workbooki, infografiki możesz pobrać na swój komputer i korzystać z nich do woli - bez konieczności ponownego logowania się na platformę kursową.

Nie mogę sobie teraz pozwolić na taki wydatek. Czy jest opcja rozłożenia płatności na raty?

Tak. Możesz skorzystać z wygodnej metody płatności PayPo (inwestujesz w program teraz i płacisz za niego do 30 dni od daty zakupu - w całości lub rozkładając płatność na wygodne raty - PayPo rozkłada tę płatność na 6 rat - po ok. 180 zł/miesięcznie - ta kwota zostanie podana indywidualnie po przejściu przez banalnie prostą procedurę płatności - nie podaje się numeru kart, ani nie przechodzi się przez wniosek weryfikacyjny)

Nie jestem pewna, czy ten program jest dla mnie. Czy mogę dokonać ewentualnego zwrotu?

Tak. Program jest objęty gwarancją satysfakcji. Jeżeli w ciągu 14 dni od zakupu stwierdzisz, że wiedza i narzędzia które zdobyłaś, nie pomogą Ci w lepszym i bardziej spełnionym rodzicielstwie, masz moją gwarancję, że zwrócę Ci 100% kwoty, którą zainwestowałaś. Wszystko, co musisz zrobić, to napisać do mnie maila paulina@neuronyszaleja.pl przed upływem 14 dni od zakupu. Nie musisz nic uzasadniać!

Nie mam konta na Facebooku i nie mogę dołączyć do dedykowanej grupy na platformie. Czy jest na to jakieś rozwiązanie?

Nie mogę być obecna na niektórych spotkaniach/nie mam czasu, żeby przerabiać teraz materiały kursowe. Czy jest sens kupować dostęp do SPA w tej edycji?

Jak najbardziej. Nie musisz być obecna na wszystkich spotkaniach/przerabiać kursu w tempie grupy, żeby skorzystać z wiedzy, którą się dzielę (choć oczywiście gorąco Cię do tego zachęcam, bo wtedy wyniesiesz z programu najwięcej 🙂).


Wszystkie spotkania są nagrywane, a Ty otrzymujesz do nich dożywotni dostęp. Podobnie jest z materiałami kursowymi oraz bonusami. Pamiętaj jednak, że niezależnie od tego, na ilu spotkaniach się pojawisz - warto angażować się w rozmowy z innymi mamami w trakcie trwania programu (i dzielić się z nimi swoimi wątpliwościami oraz sukcesami), bo wsparcie grupy jest bezcenne!


Warto mieć też na uwadze, że z każdą kolejną edycją program SPA jest rozszerzany i udoskonalany. Edycja jesienna SPA (jeżeli wystartuje) będzie kosztować ok. 1500 zł. Możesz więc zakupić dostęp do programu w niższej cenie teraz (i zapewnić sobie dożywotni dostęp do aktualizacji w przestrzeni kursowej), a częściowo wrócić do niego później.

Tak. Po zakupie powinnaś od razu otrzymać taki dokument na swojego maila (23% VAT). Możesz również go wrzucić w koszty działalności parentingowej (jeżeli taką prowadzisz). Napisz do mnie na maila paulina@neuronyszaleja.pl jeżeli nie otrzymałaś dokumentu - prześlę Ci go od razu.

Czy mogę otrzymasz fakturę VAT za ten program?

Oczywiście, że tak! Nie musisz dołączać do grupy na Facebooku. Wszystkie materiały z moim komentarzem wysyłam Ci mailowo lub umieszczam na dedykowanej platformie kursowej. Możemy też pozostać w stałym kontakcie drogą mailową.

Brakuje odpowiedzi na Twoje pytanie? Chcesz coś doprecyzować?


Napisz do mnie na adres paulina@neuronyszaleja.pl, a z chęcią odpowiem na Twoje pytania!

Potrzebujesz mentorki, która pobudzi Cię do działania, podsunie wiele rozwiązań, podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem, uchyli wszystkie znane jej tematy i wątki z zakresu neurodydaktyki i nie tylko. Oczywiście nie zrobi tego za Ciebie, bo zmiany zależą wyłącznie od Ciebie, ale obejmie Cię troską, wsparciem merytorycznym jak i mentalnym i jeśli będzie potrzeba poszuka "narzędzi" do pomocy. Taka osoba, daje świetnego "kopa motywacyjnego", warto skorzystać kiedy reszta zawodzi :)

Katarzyna, mama trzylatka, absolwentka 1 edycji SPA

Zdjęcia: Ala Gamza

Grafiki: Paulina Sapoń

Pozostałe zdjęcia: Unsplash

Masz pytania? Napisz do mnie: paulina@neuronyszaleja.pl

dni
godzin
minut
sekund

Ostatni moment, aby dołączyć 💛

Dołączam do SPA