ZAGADKI DLA DZIECI

Proste zagadki edukacyjne dla dzieci w wieku 3-6 lat.

Rozwijają uwagę, pamięć, kreatywność. Koniec z awanturami w samochodzie podczas jazdy na wakacje 🚗

⚠️ Czy wiesz, że mózg dziecka interpretuje długie siedzenie w samochodzie, jako zagrożenie? Natychmiast podnosi się poziom stresu, dziecko wchodzi w tryb “walcz albo uciekaj”. 

Na początku zaczyna się wiercić, następnie kopać w przednie siedzenie.

🤬 Twój poziom stresu również rośnie z każdą sekundą.

Dochodzą do tego kłótnie z rodzeństwem, walki wręcz i nieustanne proszenie o włączenie kolejnej bajki na tablecie czy telefonie.

🥺 Dopiero co wyjechaliście na wakacje, a Ty już chcesz wrócić…

😌 Marzysz o mniej stresującej jeździe samochodem na wakacje?

Mam dla Ciebie proste rozwiązanie. Kiedyś sama nie znosiłam jazdy samochodem z dwójką małych dzieci, a teraz nawet kilkunastogodzinna podróż jest dla nas wszystkich przyjemnością.

50 zagadek Łamigłówki Mądrej Główki to proste i zabawne zagadki, dzięki którym podróż z dzieckiem stanie się przyjemnością!

Setki dzieci przetestowało już ten produkt. Sprawdź co mówią:

zagadki dla dzieci neurony szaleja
zagadki dla dzieci neurony szaleja

Co otrzymujesz po zakupie?

zagadki_dla_dzieci

Już teraz wypróbuj te zagadki:

zagadki dla dzieci traktor

Zagadki dla dzieci to doskonałe paliwo dla mózgu!

Rozwijają uwagę, pamięć i kreatywność

Ćwiczą logiczne myślenie

_

Trenują cierpliwość i samokontrolę

Wzmacniają silną więź pomiędzy rodzicem a dzieckiem

Uczysz dziecko rozwiązywania problemów

neurony_szaleja-paulina-sapon

Cześć!
Jestem Paulina

Neuroedukatorka, trenerka zdolności poznawczych

Tworzę markę Neurony Szaleją – miejsce dla rodziców, którzy chcą wiedzieć więcej jak wspierać rozwój mózgu dziecka. Jestem popularyzatorką rodzicielstwa w rytmie SLOW wspieranego przez neuronaukę oraz własną intuicję.

NA INSTAGRAMIE OBSERWUJE MNIE PONAD 30 000 OSÓB.

Pomagam rodzicom odklejać dzieci od ekranów i powiedzieć STOP pogoni za rozwojem i wypełniania zajęciami dzieciom każdej minuty ich życia.

Zacznij wspierać rozwój dziecka poprzez zabawę

zagadki dla dzieci
zagadki dla dzieci
zagadki dla dzieci
zagadki dla dzieci
zagadki dla dzieci

Co otrzymasz po zakupie?

i

E-booka z 50 zagadkami

Sekretny link do playlisty w aplikacji SoundCloud

d

Instrukcję jak bawić się z dziećmi w zagadki

Pliki w formacie .mp3 do pobrania

h

Zagadki w formacie do wydruku

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Co to są Zagadki dla dzieci Łamigłówki Mądrej Główki?

Zagadki dla dzieci Łamigłówki Mądrej Główki to produkt elektroniczny. To wierszowane, krótki tekst w formie zagadki dla dziecka polegające na znalezieniu odpowiedzi na zadane przez Ciebie pytanie. Otrzymujesz 50 zagadek – wierszyków, na które dziecko znajduje odpowiedź.

Co otrzymuję po zakupie i jak bawić się w zagadki z dzieckiem?

Po zakupie otrzymasz e-booka (plik .pdf), z którego możesz przeczytać dziecku zagadkę (na swoim komputerze lub na smartfonie). Otrzymujesz również link do playlisty Zagadki dla dzieci Neurony Szaleją, która jest umieszczona w aplikacji SoundCloud. Do aplikacji nie trzeba się logować. Zagadki w formie audio (.mp3) możesz odtworzyć np. w samochodzie. Zagadki z pliku .pdf możesz samodzielnie wydrukować i np. losować z “magicznego pudełka” w trakcie zabawy w domu lub podczas jazdy samochodem. Otrzymujesz pliki .mp3 do pobrania oraz wersję do wydruku.

Czy Zagadki dla dzieci są produktem elektronicznym czy fizycznym?

Zagadki dla dzieci Łamigłówki Mądrej Główki to produkt w pełni elektroniczny. Po zakupie otrzymasz od razu dostęp do zagadek. Możesz je kupić nawet jadąc w samochodzie na wakacje. Natychmiast możesz odtworzyć playlistę z zagadkami, a także odczytać je samodzielnie swoim dzieciom. Dodatkowo przygotowałam prosty plik do wydruku (9 stron A4 czarno-biały). W ten sposób możesz wydrukować zagadki, pociąć i korzystać w wersji fizycznej.

Czy Łamigłówki Mądrej Główki są odpowiednie dla mojego dziecka?

Zagadki są przygotowane dla dzieci w wieku 3-6 lat. Kilka zagadek jest tak prostych, że poradzi sobie z nimi nawet 2,5 latek.

Kto jest autorem zagadek? Kto je wymyślił?

Zagadki dla dzieci Łamigłówki Mądrej Główki są oryginalnym produktem od stworzonym przez Paulinę Sapoń, neuroeduukatorkę, trenerkę zdolności poznawczych. Powstały z potrzeby zapewnienia dzieciom intelektualnej rozrywki w samochodzie i nie są kopią zagadek dostępnych w internecie.

Jakie zagadki znajdę w środku?

Po zakupie produktu otrzymasz 50 zagadek, które nawiązują m.in. do letnich dni, wakacji. dokładną listę znajdziesz poniżej:

Tęcza, Kura, Lis, Woda, Słońce, Delfin, Drzewo, Królewna, Żaba, Autobus, Róża, Ryś, Łabędź, Kaczuszka, Most, Piłkarz, Traktor, Foka, Pociąg, Plac Zabaw, Uśmiech, Poduszka, Chmury, Kot, Jeż, Bocian, Poziomka, Żółw, Balon, Książka, Księżyc, Lodówka, Koń, Plaża, Dzięcioł, Piórka, Lato, Rakieta, Rower, Pies, Strażacy, Policjanci, Karuzela, Mewa, Lustro, Okulary, Biedronka, Jabłko, Komputer, Tajemnica